6teker.com | Caravan Club

Orjinalini görmek için tıklayınız: SİTE KULLANIM İPUÇLARI
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayın  üye.
Hoşgeldiniz.

Web sitemizde  KARAVAN  ve  KARAVANCILIK ile  ilgili  konulara  ağırlık  vererek   bazı  başlıklar  atadım.

Ana  sayfaya  baktığınızda  mavi  kuşaklar  içinde  beyaz  yazı  ile  yazılmış  KATEGORİLER i göreceksiniz. 
KATEGORİLER'in  altında  FORUM   BAŞLIKLARI na  yer  verildi. 
Forum  Başlıklarının  da  altında  KONU BAŞLIKLARI var. 

Sizler, web  sayfalarında  dolaşıp , aradıklarınızı  bulamaz  olursanız  pekala   YENİ KONU seçeneğini  tıklayarak  kendi istediğiniz  konuyu  başlatabilirsiniz.  Ancak bir  ricam  şudur. Açacağınız  "yeni konu" hangi  KATEGORİ ile  bağlantılı  ise  o  kategori  başlığı  altında  açmanız.  Ekleyeceğiniz yeni  KONU  BAŞLIĞI  hiç  ilgisi olmayan bir  KATEGORİ  altında  lütfen oluşturulmasın.

FOTOGRAF  NASIL  YÜKLEYEBİLİRSİNİZ?

Bugün cep  tel.larımızın  objektifleri bile  çözünürlüğü yüksek  derecede  fotograf  çekebiliyor.
Web  sitelerine  yükleyeceğiniz  fotografların  çözünürlüğünün olabildiğince  düşük olmasına  gayret  edin.
Yüksek  çözünürlükteki  fotografları  sistem  zaten  eklemeyecek.
Fotograf  karelerinizin  çözünürlüğünü düşürmeniz  için  size  benim de  kullandığım ve çok kolay  olan  "PİXresizer"  adlı programı indirmenizi  öneririm.

İSTEĞİNİZ  YÖNÜNDE  BİR  GELİŞME  OLAMAZSA  LÜTFEN  BANA  MAİL  ATIN. BEN  YARDIM  EDEYİM.