” KARAVAN ” KİTABI SATIŞTA.

1.Ocak.2015 de  piyasaya  verilen  Türkiye’nin  İLK  Karavan  konulu  rehber   kitabı  olan  KARAVAN’ı halen almadıysanız  ve  eğer  karavan  alacaksanız  karavanınız  hakkındaki  tüm  detaylı  bilgiden  eksik olacağınızı hatırlatayım.

Kitap_4308253

6 ay  boyunca  KARAVAN’ı  yazıp, bir  karavan  nasıl  kullanılır , nasıl korunur , karavanla  nasıl yaşanır..vs. gibi tam 215 sayfaya  100 e yakın  fotograf, şema , çizelge ile zenginlerştirilerek sığdırılan bu  kitab  sizin  bilinçli olarak bir  karavan  sahibi ve  kullanıcısı olmanızı sağlayacaktır. Yapılması  ve  yapılmaması  gereken  davranışları bildiğiniz  sürece  karavanla  risksiz  ve  güvenli tatiller yapabileceksiniz.

KARAVAN’da  ayrıca  Türkiye’deki kampinglere  ait bilgiler ve  ülkemizde  karavan  imalatı  yapan  firmaların ad , şehir ve  tel. no. bilgilerini  de  görebilirsiniz.

KARAVAN,  D&R gibi büyük kitap evleri  yanısıra  internet ortamında  örneğin www.sahibinden.com da oldukça cazip bir  fiyatla  satılmaktadır.

KARAVAN  her  karavan  sahibinin  her  zaman  başvuracağı  bir  baş ucu kitabıdır. Size rehberlik ve  önderlik  yapacaktır.

Not : Büyük kitap evlerinden  almak  için  gittiğinizde  tükenmiş olması nedeniyle  ümitsizliğe  düşmeyin.Orada  sipariş verirseniz ertesi günü onlar  temin edip size  teslim  edebiliyorlar.

Hayırlı olsun , kazasız  seyahatlerde  kullanın.

Yorumlar

admin’in profil fotoğrafı

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Oca 08, 2016

Comment (1)

  • admin’in profil fotoğrafı
    admin

    çok güzel bir yazı olmus teşekkürler…

Yorum yazın

Araç çubuğuna atla