6teker.com | Caravan Club
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Reklam

Alanı

KASKO SİGORTA KONUSU
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2REKLAM VERMEK İÇİN BİZE ULAŞIN
Konu: 62

Değerli  çekme  karavan  sahipleri , bu  konuya  ciddi  bir  boyutta  eğildiğimi  bilmenizi  isterim.
Bir  çok  yakın  akrabamın  girmiş  olduğu  yepyeni  bir  sigorta  firması  şimdilik  otolara  ait  trafik  ve  kasko sigorta  hizmeti  veriyor.
O  akrabama  çekme  karavanların  kaskolanması  konusunda  çok  geniş  bilgi verdim.
Nedir  bu  bilginin  içeriği ?.  Bir  çok  sigorta  firması  çekem  karavanı  tanımıyor. Ne  yapısını ne  diğer  özelliklerini ne  de  yolda  ne  tür  bir  kaza  ile  karşılaşacağını , durduğu  yerde de  başına   nasıl bir  kaza  geleceğini  ve  nasıl  bir  hasr  oluşabileceğini , karavan  yedek  parçalarının  otolardaki  gibi  yaygın olmadığını ve  bu  yedek  parçaları  genellikle  hasar  alan  karavanı  üreten  firmadan  teminin  yapılabildiğini  ve  maliyetlerin  de  rakamlarını  vererek  geniş  bir tanıtım  bilgisi  verdim.

Bana  geri  dönüşlerinde  ilk  mutlu  haber  şu  oldu : KARAVAN  SİGORTASINA  SICAK  BAKIYORUZ...AMA....
"Ama"  faktöründe  haklılar.. Karavanı  inceleyecekler.  Hatta  yurt dışındaki   uygulanan  klozlara  bakacaklar. Bana  geri  dönüp  ek  bilgi isteyecekler....vs. Haklılar , hiç  bilgi  sahibi  olmadıkları  bir  araca  kasko  yapılmasını  teklif  ettim.
Arkasını  yakından  takip  edeceğimi  bilin , çünkü  bu  konu  beni  de  çok  yakından  ilgilendiriyor. Bir  nedenini  daha  belirteyim.
2015 de yurt dışına  çıkışta  karavanımın  sigortası  olmadığı  için  çektiğim  çileyi  sadece  ben  ve  esim  bilir Smile .
Umuyorum  iyi  bir  haber  ulaşır.

.
Konu: 55

Koru  Sigorta  firması  sigortacılık  sektörüne  yeni  girdi , şu anda  sadece  oto sigortası ve  kaskosu  yapıyorlar.
Başka  dallarda  işlemleri yok.
Firma  çekme  karavanlara  sigorta  yapmayı  kabul  etti , fakat bir  şartı var.
Çeken  arabayı  da  sigortalamak  kaydıyla.
Eh. Bu  da  bir  avantaj...Cazip  fiyat  verirse  arabayı  da  sigortalamayı  yaptırırız.
Her  şey  paranın  etrafında  dönüyor.

.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi