6teker.com | Caravan Club
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Reklam

AlanıKARADAĞ'DA ŞEHİR/KAMPİNGLER
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2REKLAM VERMEK İÇİN BİZE ULAŞIN
Konu: 62
Mesaj: 79
Cinsiyet:
Kıdem: 04-06-2017

PETROVAC kentine  3-4 km yakınlıkta AUTOKAMP MASLİNA adında bir  kamping  var. Denize  sıfır konumda. Bol gölge  veren ağaçlıklı bir  geniş  alanda  kuruludur . Duş ve  WC leri  oldukça  temiz , bakımlıdır. Motokaravan ve çekme karavanlar  için uygun  bir kamping.  2016 da 16 €  karavanda  2  kişi ve  gecelik  fiyat  uygulanıyordu.

Karadağ çok küçük bir ülke  olduğundan  şehirler arası  uzaklıklar  70 km  içinde  değişiyor.  Bu kamping  ile  ünlü ziyaret merkezi Sveti Steafan  arası  11 km dir.   Budva'ya  olan  uzaklık 20 km dir. Kotor'a  olan  mesafe 37 km dir.

Kampingin  web  sitesi  adresi : http://www.campingmaslina.com/index.php/en/

--------------------------

Bir  başka  kamping de  AUTOKAMP  NALUKA dır. Kotor Körfezi kıyısında  ve  Risan  kentine 6,5 km dedir. Karadağ'ın  biraz  daha kuzeyine  düşüyor. Geniş ve  gölgelikli  bir  alanda. Denize  sıfır konumda.  O  bölgede  popüler  bir  kamp  alanı. Karadağ'ın  popüler olup , gezilip görülmesi gereken  Kotor  kentine  uzaklığı  23,5 km ama  Kotor  Körfezinin  güzelliklerle  dolu  harika  sahil yolu bu mesafeyi  yorucu olmaktan  çıkarır  nitelikte.  Hijyenik  ortamları  kalitelidir. Sıcak su  bulunuyor.  Yüksek sezonda  çadır  ve karavanlarla  dolu  olduğunu  da  hatırlatalım.   Karadağ'daki  kampinglerin  sezon  fiyatları 20 € yu  aşmaz. Karavanda 2+1 kişi içindir. 
Kampinge  en  yakın  ve  görülmeğe  değer  bir  başka  kent  de  Herseg Novi'dir.Mesafesi  20 km dir. 

---------------------------

Bir  diğer  kamping  Budva'da  bizim  kaldığımız  JAS   CAMPGROUND'dur.  Burayı  pek  önermiyorum. 2015 de ki konaklamamızda  tarih mayıs  olduğu  için  kamp  henüz  hazır  değildi ve  sıkıntı yaşamıştık. Buraya  geleneler  de  sadece  1  gece kalıp  yola  devam için  geliyordu. O  tarihteki  fiyatı  16 €  idi.  Tuvalet  kabini  rezalet idi. Duş  zaten yoktu.  Yokluk içinde kalınırsa ancak  burada  kalınabilir.    Budva'ya  uzaklığı 3 km idi.

---------------------------------

Ulcinj   kentindeki  MİAMİ AUTOKAMP , devasa  boyutta  bir  kamp  alanıdır. Uçsuz bucaksız  bir plajı  ve  plajda  her  gereken konfor  sağlanmış halde. Plaj bar, restorant , kafe  bulunuyor.  Ulcinj kentine uzaklığı 4,5 km.  Ulcinj kenti  , Karadağ'ın  Arnavutluk  sınırına  yakın  olduğu için  Budva  ve  Kotor'a  olan  uzaklıkları  günü birlik gidip gelmeye  uygun  değil.  Budva'ya  68 km de. 
Kamping  oldukça  kalitelidir.  Adını  hiç  inkar  etmez  sanki. Duşlar, tuvaletler çok temiz. Sıcak su süreklidir. Kamp  alanı ile plaj arasında ki  uzaklık  50 mt  civarındadır. Çevresinde  gezilecek  önemli yerler  vardır.
Arnavutluk  tarafından  Karadağ'a  girerseniz  ilk  durağınız  burası  olsun. 

---------------------------------------


Ulcinj'den  bir  kaç  km  ileri  doğru  kalınabilecek  bir  başka  kamping  de  KAMPİNG  OLİVA'dır. Bol  gölgelikli  bir  alandadır.
Ulcinj'e  14 km uzaklıktadır. En  yakın  kent Dobro Voda'dır. 8 km uzaklık vardır. Denize  sıfırdır. Anayol üzerindedir. Duş ve  WC ler yeterli  temizliktedir, misafiri  üzmez. Plajı  da  kumlu ve  deniz  sığdır.  Karavanda  2  kişi elektrik ve  otopark  dahil gecelik fiyatı 21 € dur. Araba  için  alınan  2€  fiyata  dahildir.   7 Yaşına  dek çocuk için +1,5 € daha  alınıyor.

--------------------------------

CAMPİNG  ZLOKOVİC , KARADAĞ'ın  Hırvatistan  sınırına  yakın olan  Bijela  kentinde  olan  küçük bir  kampingdir. Sıfır  deniz  olup , ana yol üzerindedir. Bijela 2 km de , diğer  yakın bir  başka  şehir  olan Kamenari  2,5 km uzaklıktadır.  Kamenari'den  feribotla Lepetane'ye  geçildiğinde  Kotor  Körfezi'ne  bypass  yapmış oluyorsunuz. Vaktiniz  varsa  körfezi  dönün. Max. 20 km  yolunuz  uzayacak  ama  bu sahil yolunda  görmeğe  değer  yerler  göreceksiniz. Anılarınıza  eklemek için. 
Kampingde duş ve  tuvaletler  temizdir. Bu konuda  sıkıntı  yaşamazsınız. 

Budva'yı    günübirlik  ziyaret  etmek  yeterli olur.   Karadağ'da  kara yolları tek  şeritli ve  yol  kalitesi çok güzeldir. Bir günde sabah 20 km gidip , akşam  dönüşte  de 20 km yol  katetmek  kimseye  zor  gelmemeli. Yolların  manzarası insanı  sıkmadığı için katlanmaya  değerdir.

Cevapla
.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi